Jak wygląda zabieg w naszej lecznicy –  Gabinet weterynaryjny MM Salewicz Wesoła ?

maj 24, 2022

Na zabieg umawiamy podczas wizyty kwalifikacyjnej oraz poprzez rejestrację internetową lub telefoniczną.

Przed zabiegiem, na wizycie kwalifikacyjnej, wykonujemy bilans zdrowia pacjenta (badanie krwi oraz diagnostyka obrazowa), w razie konieczności zapewniamy konsultacje specjalistyczne (np. kardiologiczną).

Podczas zabiegów każdy nasz pacjent jest podłączony do kardiomonitora, dzięki czemu monitorujemy najważniejsze parametry życiowe. Podajemy także tlen w formie preoksydacji / tlenoterapii. Stosujemy indywidualnie dobrany, najbezpieczniejszy model znieczulania. Wykorzystujemy bezpieczne anestetyki (stosowane m. in. w znieczuleniu u ludzi), przez co znacznie skraca się czas wybudzania i pacjent po kilkunastu minutach odzyskuje świadomość. Każdy zabieg wykonuje kilkuosobowy zespół: chirurg, anestezjolog i asystent.

Po zabiegu pacjent zostaje przeniesiony do sali szpitalnej, gdzie pod opieką lekarza lub technika się wybudza i do czasu odbioru pozostaje w szpitalu. Bardzo ważny dla nas jest komfort Twojego zwierzaka, dlatego zawsze po zabiegach podajemy leki przeciwbólowe. Otaczamy Twojego przyjaciela ciągłą opieką, zapewniamy mu spokojne wybudzenie w ciszy, pod ciepłym kocykiem. W naszej lecznicy troskliwie dbamy o Twojego zwierzaka, tak jak o nasze własne zwierzęta i jest to dla nas oczywiste, że właśnie tak powinno być.